Doğallıktan uzaklaşılmış  asrımızda ”Herşeyin Doğalına Götürmek” misyonunu ilke edinmiş ekip ruhuyla , sizlere böyle bir platform sunma ihtiyacı hissettik.

”Türkiye’nin Ahşap Başkenti ”  sloganıyla çıktığımız bu yolda ahşaba  merak salmış mimar ve mühendis iki kardeş olarak; ahşap severleri ve ahşap ürün satıcılarını bu platformda toplamayı hedefledik.

Bu platformda herşey mevcut. Ahşabın ormandaki ağaç halinden , atölyede talaş haline gelene kadar ahşaptan neler yapılabiliyor ise burada size onun satışını sunmayı amaçladık.

Bu platformun en önemli ayrıcalıklarından biri ise ahşap üreticileri kendi mağazalarını oluşturup , kendi ürünlerinin de satışlarını yapabilecekler.

Ahşap severler , mimarlar ,mühendisler,tasarımcılar  kendi bloglarını oluşturup fikirlerini beyan edebilecek; projelerini , tasarımlarını satışa sunabilecekler. Kendi koleksiyonlarını oluşturup , kazanç sağlayabilecekler.

Biz ahşabı çok sevdik ve evimizin her köşesinde ahşaba yer verdik. Siz Ahşap severler ile Ahsapbaskenti.com ‘ da buluşalım.